ELIT CLASS RESIDANCE APART HOTEL

Gaziantep’te bir ilk olan Elit Class Residence Apart Hotel’in  konumu şehir merkezinde olup Gaziantep havalimanına 15 Km uzaklıktadır. İş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın mesafededir.

Otelimiz yabancı misafirler, iş adamı, bürokrat,üst düzey yönetici ve teknik elemanların 1 geceden 1001 geceye kadar kalabilecekleri ve  iş ortamı çalışmalarını sağlayacağı her türlü teknik donanıma ve konfora sahip olup aynı zamanda  ev ortamı rahatlığını da veren 1+1 ve 2+1  suit odalardan oluşmaktadır.

Kusursuz hizmetin konforla buluştuğu, çok özel fiyatlandırma ile konaklama imkanı vermektedir. Toplamda 47 suit oda 120  yatak kapasitesi ve 200 araçlık otoparka sahiptir.

Otelimiz de açık ve kapalı olmak üzere  teras restaurant bulunmaktadır.Restaurantımızın şehir manzaralı  etkileyici atmosferin de Türk ve Gaziantep mutfağından leziz yemekler ve kebaplar yiyebilirsiniz.Restauratımız da 150 kişi kapasiteli her türlü toplantılarınızı bütün teknik donanımlara sahip olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

5 yıldızlı otel konforuyla siz değerli misafirlerimiz için  2011 yılında  hizmete girmiştir.Otelimize gelen misafirlerimiz  ister ev ortamında sabah kahvaltısını kendi imkanları ile yapma, isterlerse de  kahvaltı salonunda açık büfe kahvaltı alma imkanına sahip olacaklardır.

 
 
 
 
ELIT CLASS RESIDENCE APART HOTEL
 
 
 
 
 
2011 © Copyright Burteks Group  Tüm hakları saklıdır.